5.ua

У миронівському центрі дитячої творчості займається 1200 дітей [відео]

  Танцюють, малюють, майструють літаки та штучні квіти, а ще – плетуть з лози та з бісеру. Усе це вміють школярі з Миронівки – учні районного центру дитячої та юнацької творчості. Там працюють 86 гуртків, які відвідує ледь не половина дітей Миронівщини. Два роки тому місцеві гуртківці отримали нове приміщення, тож тепер зможуть займатися ще більше дітей.

   Данило мріє стати інженером-конструктором літаків. Готуватися почав уже зараз – опановує основи у гуртку авіамоделізму.

  Данило Зотін, учень: «Я зробив чотири літака, оце зробив модель Су-25, штурмовик самольот. Тут цікаві крила».

  А його старший колега Сашко майструє корабель «Вікторія» – зменшену копію піратського фрегата з картону. Працює з літа. Каже – чимало часу забирає креслення.

  Олександр Загорулько, учень: «Парусний корабель «Вікторія». Починаю з каркасу корабля, з нижнього каркасу, потім обшивка йде, потім палуби, мачти. Думаю, ще до середини зими точно, ще місяців три».

  А у цих майстрів у хід іде все – шишки, листя, кора, навіть макарони. З них юні дизайнери створюють картини та прикраси для дому.

  Анна Бараненко, учениця: «Ми виконуємо картини із круп – усе екологічно чисте. Ми зафарбовуємо крупу харчовими барвниками, та викладаємо її за допомогою клею ПВА. Для виложення – гречка, ще тут ячна крупа пофарбована».

  Лю

  дмила Чуб, викладач гуртка "Дизайн": «Ця робота виготовлена з вермішелі. Ми збираємо листя в парку і виготовляємо такі рози з кленових листків. Є квітки з кукурудзяного листя, також ми їх скручуєм».

  Також тут вправно виконують народні танці, виготовляють з лози кошики та вази, плетуть квіти, іграшки та дерева з бісеру. А в гуртку макраме – виготовляють торби, аксесуари для телефонів та прикраси для дому. Ось тут створюють штучні квіти. Разом з рукоділлям – і ботаніку вивчають. Валерія зараз майструє подарунок бабусі на день народження – велику картину зі штучних хризантем.

  Валерія Терещенко, учениця: «Я робила і мальви, і троянди, і ромашки, і волошки, і маки. Багато всяких картин робила. Можна і такі наче вазони робить, на підвіконня ставить, віночки можна робить, заколки».

  Кілька років тому миронівські гуртки отримали нове приміщення. Тож тут зможуть займатися значно більше дітей. Невдовзі переселять й інші гуртки Київщини

  Нині у районі навчається понад 1200 учнів із трьох тисяч дітей Миронівщини. Усі гуртки, крім хореографії та англійської мови, тут безкоштовні.

  Євгенія Подобна, Олексій Тищенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Завтра Олександрівська лікарня проведе «День здоров’я»
  Наступний матеріал
  Другий тайм зустрічі «Дніпро»-«Металіст» дограють 4 грудня
  Теги:
  Loading...