Другий тайм зустрічі «Дніпро»-«Металіст» дограють 4 грудня

«Дніпро» та «Металіст» дограватимуть матч дванадцятого туру чемпіонату України четвертого грудня. Таке рішення ухвалила дирекція Прем’єр-ліги.

Цього дня о двадцятій годині команди розпочнуть другий тайм поєдинку. Нагадаємо, центральний матч дванадцятого туру, який проходив у Дніпропетровську шостого жовтня, був перерваний перед початком другого тайму через проблеми з освітленням на «Дніпро-Арені». В підсумку арбітр зустрічі вивів команди з поля, а пізніше делегат матчу ухвалив рішення скасувати гру. На момент зупинки матчу, нагадаємо, «Дніпро» вів 2:1. На влучні удари дніпропетровців Мандзюка і Зозулі, харків’яни відповіли голом Едмара. Відзначимо, що поточний результат зустрічі залишається в силі і саме за рахунку 2:1 на користь «Дніпра» і розпочнеться догравання.

У миронівському центрі дитячої творчості займається 1200 дітей [відео]
    Національна збірна України – одна з найпопулярніших у Європі за відвідуваністю матчів