Метінвест
Метінвест UAprom

У міжнародному конкурсі з безпеки праці перемогла українська компанія

  Читайте по-русски
  Найменші показники виробничого травматизму в Україні демонструє великий бізнес

  Лідером щорічного конкурсу Risk Excellence Awards, який проводить Міжнародний інститут з управління ризиками та безпекою праці, стала українська група компаній "Метінвест". Вона була визнана кращою у номінації "Програма змін року", йдеться у сюжеті "5 каналу".

  "Найменші показники виробничого травматизму в Україні демонструє великий бізнес. Найменше потерпілих у гірничорудній, нафтогазовидобувній та хімічній металургії. Днями одна з таких українських компаній загалом виборола лідерство на щорічному конкурсі Risk Excellence Awards Міжнародного інститут з управління ризиками та безпекою праці. Група "Метінвест" стала переможцем у номінації "Програма змін року". Її представники кажуть, подавали свої досягнення в сфері охорони праці, а також – плани на майбутнє", – відзначив автор сюжету.

  За його словами, "Метінвест" боровся за перемогу серед таких брендів як "Пепсіко", "Фуджі", "Мультіплекс", "Мідліст". І ця перемога, на думку представників компанії-переможця, матиме величезне значення для українського бізнесу загалом.

  "Перемога на цьому конкурсі – це не тільки визнання обраного "Метінвестом" курсу від незалежної організації, що має величезну вагу на міжнародній арені. Це серйозний стимул для інших компаній в Україні, що впроваджують зміни, ділитися своїм досвідом і вчитися в інших", – наголосив Павло Окара, менеджер з інновацій та проєктів групи "Метінвест".

  Попередній матеріал
  ЄС погодив нові санкції проти Лукашенка та 14 його соратників
  Наступний матеріал
  Україні потрібні дієві реформи в системі охорони праці – ЄС МОП
  Теги:
  Loading...