У мерії прощалися із загиблим Едуардом Лещенком

  У мерії сьогодні прощалися з Едуардом Лещенком. Виконувач обов`язків заступника голови КМДА загинув два дні тому в авіакатастрофі у передмісті Києва. Разом із Лещенком у літаку були ще двоє людей. Вони теж загинули.
  Обставини та причини трагедії досі невідомі. Справу розслідує транспортна прокуратура. Нині слідство вивчає дві можливі причини катастрофи - це відмова техніки чи помилка пілота. Шістдесяти п`яти-річний Едуард Лещенко пропрацював в Київській адміністрації понад десять років. Окрім посади виконувача обов`язків заступника мера він також працював заступником начальника Управління містобудування та архітектури. Попрощатися з ним прийшли представники як чинної, так і попередньої міської влади. Водночас Леонід Черновецький не виключає, що смерть Едуарда Лещенка була не випадковою.

  Леонід Черновецький, Київський міський голова: "Это был мой назначенец, это был член моей команды и мне очень жаль, что так все произошло. Впереди длительное расследование. Я не хочу думать, что кто-то хотел помешать мне заниматься архитектурой города. Сегодня это очень важный элемент моей работы".
  Попередній матеріал
  АМК: проїзд у київських маршрутках подорожчав незаконно
  Наступний матеріал
  Вибори мера Києва коштуватимуть 16,5 млн грн
  Теги:
  Loading...