АМК: проїзд у київських маршрутках подорожчав незаконно

  Проїзд у приватних київських маршрутках подорожчав незаконно. Так вважає Антимонопольний комітет.
  За словами його голови Олексія Костусєва, на сьогодні немає підстав підвищувати тарифи на пасажирські перевезення у столиці. Хоча, київське управління Антимонопольного комітету і досі продовжує вивчати цю проблему. Нагадаємо, тринадцятого березня водії маршруток провели акцію протесту біля мерії. Вони вимагали підвищити тарифи у зв`язку з подорожчанням пального. Не дочекавшися реакції міської влади, перевізники почали піднімати ціни. В середньому на 25 копійок.

  Олексій Костусєв, голова Антимонопольного комітету України: "Мы занимаемся этим вопросом, активно у нас подключено Киевское городское териториальное отделение. Работа эта не закончена, но на сегоднешний день мы считаем, что оснований для подорожания в маршрутках - нет. Мы запросили информацию получаем ответы, анализируем её. Пока у нас кого что бы нас убедило в необходимости такого повышения, у нас нет".

  Натомість комунальні маршрутки не дорожчатимуть - про це заявив перший заступник голови КМДА Денис Басс. За його словами, їх перефарбують у білий колір. Щоби кияни змогли легше орієнтуватися у вартості проїзду. Як відомо, приватні перевізники найчастіше використовують жовті мікроавтобуси.
  Попередній матеріал
  Рекламу на узбіччях можуть прибрати
  Наступний матеріал
  У мерії прощалися із загиблим Едуардом Лещенком
  Теги:
  Loading...