У мерії працюють над новим комірним тарифом

  Пеню за невчасну сплату комунальних послуг повертають.
  Закон, який забороняв стягувати кошти за несвоєчасну плату за комірне, скасувала Верховна Рада. У столиці за нарахування пені відповідатимуть в Головному інформаційно-обчислювальному центрі. Щойно закон набере чинності, там розроблять механізм правильного розрахунку пені. За законом - це має бути одна десята відсотка за день заборгованості. Пеню з українців стягуватимуть з 1 січня 2011 року.

  Василь Яструбінський, начальник ГУ цінової політики: "Нарахування пені приведе до того, що мешканці, споживачі, ми так вважаємо, почнуть більш активніше сплачувати житлово-комунальні послуги і саме головне почнуть сплачувати своєчасно. Верховна Рада, прийнявши цей закон, фактично, в якійсь мірі забезпечила гарантовану роботу теплопостачальних. водопостачальних організацій".

  Щоб заохотити киян сплачувати за комірне вчасно в мерії працюють над новим тарифом. Для тих, хто не залазитиме в борги, тариф буде на десять відсотків меншим. Наразі ситуація з платою за комірне у столиці стабільна - переконують в Головному управлінні цінової політики. Більше 80-т відсотків киян сплачують за спожиту електроенергію, тепло та воду вчасно.

  Попередній матеріал
  У Києві медики "сортували" хворих за кольором
  Наступний матеріал
  Акція "Збережи ялинку" стартувала у столичному Будинку природи
  Теги: