У Львові затримали фотокореспондента, який був присутнім біля АП під час подій 1 грудня

  Фотокореспондента Олега Панаса, який був присутнім біля Адміністрації Президента під час подій першого грудня затримали у Львові.

   

  Про це «5 канал» повідомила знайома фотокореспондента, яка стала очевидицею інциденту. За її словами - двоє невідомих чоловіків у цивільному, вдягнули на фотокора кайданки  та затягли до машини, яка поїхала у невідомому напрямку. Львіська міліція уже підтвердила факт затримання Олега ПанАса.  Кажуть - діяли за законом, згідно рішення суду від 8 грудня. Фотокореспонденту закидають   неправомірні дії на банковій першого грудня. Дізнавшись про затримання колеги, львівські фотокореспонденти вийшли на підтримку Олега Панаса до головного управління мвс, де скандували - ні свавіллю міліції.

  Ольга, очевидець затримання: «В нього руку були за спиною в наручниках, вони його фактично волочили по землі, я чула, що він кричав люди допоможіть, я активіст, я фотограф, мене звати Олег Панас, я зрозуміла, що це мій знайомий, я його спочатку навіть не впізнала, бо він був побитий».

  Олександр Рудяк, начальник ГУ МВС у Львівській області: «Підозрюється за слідуючими статтями, за якою саме чи за всіма разом я цього коментувати не можу, тому що кримінальне провадження в нас не знаходиться. 194: умисне знищення або пошкодження майна. 294 масові заворушення. 341 захоплення державних або громадських будівель чи споруд. 342 опір представникові влади, представникові правоохоронного органу».

  Попередній матеріал
  Мас-медіа різних країн світу про Євромайдан у Києві
  Наступний матеріал
  Беркут взяв штурмом офіс "Батьківщини"
  Теги:
  Loading...