Мас-медіа різних країн світу про Євромайдан у Києві

  Мас-медіа різних країн світу стежать за Євромайданом у Києві. Тепер Київ згадується переважно в контексті посилених загонів міліції, які оточують мітингарів, і можливої ескалації політичної напруги та загострення вуличної ситуації.  

   

  Британське суспільне мовлення Бі-Бі-Сі повідомляє - міліція оточує мітингарів у Києві. До всіх місць, які зайняли протестувальники, в центрі української столиці прибувають посилені загони спецпризначенців. Журналісти висловлюють здивування, як таке зростання напруги може узгоджуватися з нещодавніми зверненнями багатьох європейських політиків до української влади з вимогою не застосовувати силу до мирних мітингарів.

  На мирне вирішення конфлікту в Україні сподівається арабський міжнародний телеканал «Аль-Джазіра». Як доказ своєму припущенню наводить той факт, що президент Янукович погодився на проведення круглого столу з опозицією та громадськими активістами. Проте згадує й про активізацію міліції у центрі Києва.

  Американський телеканал Сі-Ен-Ен розповідає - незважаючи на мороз і чималу кількість міліції - у центрі Києва триває багатотисячний мітинг проти влади й за євроінтеграцію України. Журналісти стверджують протестувальники виглядають хоробрими та впевненими. Згадують й про вчорашнє знесення пам’ятника Леніну на Бессарабській площі як символу Радянської епохи.

  Євроньюз трактує знесення Леніна, як виклик мітингарів українській владі. Журналісти цього новинного телеканалу кажуть, що протестувальники під час повалення пам’ятника кричали: «Янукович - ти наступний». На акції ж у підтримку уряду біля Верховної Ради, як повідомляє Євроньюз, у цей час навпаки співали та слухали відомих радянських пісень.

  Телеканал «Росія 24» розповідає, що мітингарі в центрі Києва чекають поки їх виб’є звідти «Беркут». Журналісти детально описують всі переміщення підрозділів міліції. Наголошують - спецпризначенці мають повне екіпірування, зокрема й спецзасоби.

  Олександр Войтко, «5 канал».  

  Попередній матеріал
  Під стінами ГПУ триває лежачий протест
  Наступний матеріал
  У Львові затримали фотокореспондента, який був присутнім біля АП під час подій 1 грудня
  Теги:
  Loading...