У лікарні на Ярославому валу, 4 забирають приміщення? (репортаж)

  Лікарі-безхатченки. Фізіотерапевтичну поліклініку, що у середмісті, переселяють до іншої районної поліклініки. Столичне управління охорони здоров`я збирається відремонтувати старе приміщення, в якому заклад пропрацював близько ста років. Однак медики віри чиновникам не ймуть. На їхню думку, будівлю лікарні просто хочуть забрати.

  У середмісті, на вулиці Ярославів вал, 4, Фізеотерапевтична поліклініка оселилася сто років тому. Однак, нині її хочуть переселити із рідних стін до районної поліклініки. 

  Працівники лікарні у ремонт не вірять. Кажуть, це вже не перша спроба виставити їх за поріг. Адже не встигли вони дізнатися про ремонт, як вже приїхали вантажівки, щоби вивезти майно лікарні. Для захиститу поліклініки медики влаштували нічні чергування. 

  Ця поліклініка - єдина у столиці, де проводять лікувальні процедури безкоштовно. На її захист стали усі пацієнти. Кажуть: до лікарні зручно добиратися, тут ефективно лікують, а персонал уважний та приємний. 

  Натомість, чиновники запевняють: хочуть зробити добру справу. Капітальний ремонт запланували, аби навести у лікарні лад та наблизити її рівень до європейського. Та замість подяки отримали безпідстваний протест, провокатором якого вважають головного лікаря.  

  На захист полікліники стала столична прокуратура. Вона скасувала наказ Голового управління охорони здоров`я щодо проведення ремонту. Тож якщо до понеділка чиновники не опротестують рішення прокурора, ремонту не буде і лікарня залишиться у рідних стінах.

  Світлана Рябошапка, Олександр Котєльніков, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.47Мб)

  Попередній матеріал
  Відкладається будівництво нових громадських вбиралень
  Наступний матеріал
  Вінський пояснив причини своєї відставки (репортаж)
  Теги:
  Loading...