У Київраді - нові міжфракційні міграції депутатів

  Що не сесія - нові зміни у Київраді. Депутати залишають свої фракції і гуртуються у нові. Сьогодні обранці створили ще три депутатські групи: "Ініціатива", "Сильна Україна" та "Відродження Києва". А от нову більшість, яку обіцяли минулої сесії регіонали, так і не проголосили. Серед ухвалених рішень порядку денного - нові програми в освітній царині, житлово-комунальному господарстві та соцзабезпеченні.

  Перед початком сесії на Хрещатику, 36 - традиційний пікет. Цього разу зібралися ошукані інвестори "Еліти-Центру", які не встигли укласти майнові договори з КМДА. А відтак - можуть лишитися без квартир. Сьогодні їхнє питання на порядку денному. 

  Та депутатам поки що не до "елітників". У Київраді - знову міжфракційні міграції. З Блоку Леоніда Черновецького вийшов Олексій Самохін, "Столичні реформи" залишив Юрій Берогивий, а БЮТ-"Батьківщину" - відразу 4 депутати: Лук`янюк, Семинога, Кобєлєв та Наумко. Натомість - обранці створили три нові депутатські групи "Ініціатива", "Сильна Україна" та "Відродження Києва". 

  Випущений з-під варти Денис Комарницький - голова мерської фракції - на сесію не прийшов. Хоча на тижні бачили, кажуть колеги. А от про іншого депутата, В`ячеслава Супруненка, з`явилася звістка, буцімто його затримала поліція Італії, коли той намагався розрахуватися кредитною карткою. Утім, Генпрокуратора цю інформацію не підтвердила.

  Після питань політичних - питання господарські. Київрада створила комісію, що опікуватиметься правами мешканців гуртожитків. Серед ухвалених рішень - і програма "Гаряча вода". Вона передбачає ремонт та заміну водогону. Внесли депутати і зміни до програми "Турбота" - її фінансування збільшили вдвічі.

  Серед нових програм міста - "Освіта Києва". Окрім поліпшення умов навчання, вона передбачає й втілення програм енергозбереження у школах.

  Дочекалися свого й мітингувальники. Київрада продовжила прийом документів від ошуканих інвесторів. Відтак, шість сотень містян отримали надію на власне житло.

  Світлана Одаренко, Максим Петраков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Завтра у Франції стартує саміт "Великої вісімки"
  Наступний матеріал
  Станція "Республіканський стадіон" стала "Олімпійською"
  Теги: