У Київраді хочуть обмежити продаж алкоголю вночі

  Боротися із алкоголем у пізню пору доби вирішили у Київраді. Депутати хочуть змусити киян відмовитися від спиртного. Одразу три проекти рішень, які заборонять торгувати алкоголем після 22-ї години, готують у фракціях.

  Ані краплі в рот. У Києві хочуть запровадити «сухий закон». Нові правила продажу алкоголю взялися розробляти бютівці, регіонали та фракція блоку Черновецького. Всі вони хочуть заборонити продаж спиртних напоїв після 10-ї вечора. Купити їх можна буде лише у супермаркетах, ресторанах та нічних клубах, які розташовані не в житлових будинках.

  Алла Шлапак, голова постійної комісії Київради з охорони здоров`я та соцполітики: "Ми звернулись до субєктів законодавчої ініціативи з тим щоб були внесені зміни до адміністративного кодексу. щоб відповідальність ніс не лише власник, а й продавець. ми також звернулися з проханням збільшити адмін штрафи. тому, що на сьогодні адмін штраф є мінімальним".

  Головна мета "сухого закону" - обмежити доступ підлітків до алкоголю. В ефективності нових правил кияни сумніваються.

  Кияни: "Бесполезное занятие. кто хочет выпить тот всегда найдет".

  Кияни: "В Москве ввели. Действительно не купиш никак. Единственно через интернет".

  Кияни: "Вот эти все запреты не нужны. Кто хочет пьет, кто хочет не пьет - это дело каждого. Как говорят, запретный плод сладок. Хоть вечером пьют, так еще и днем будут - успеть до десяти".

  У працівників кафе та кіосків думки розділилися. 

  Продавець: "В любом случае оно будет продаваться в ресторанах, в маркетах, все равно будут продавать из-под полы, гнать самогон. Я - отрицательно".

  "Продавець: Молодьож і в 12, і в 1 ночі холодильники крадуть, таке тут творять, і мусор. Я против чтоб продавали после 10 часов".

  Затвердити нові правила депутати планують вже найближчої сесії. А поки що у профільній комісії мізкують, як об`єднати усі три проекти в один. 

  Олександр Ішматов, Влад Калінін та Віктор Сніжко, 5-й канал.

  Попередній матеріал
  Лотерейний ажіотаж у Європі
  Наступний матеріал
  У Броварах відкриють найбільшу на Київщині поліклініку
  Теги: