У Броварах відкриють найбільшу на Київщині поліклініку

  За три тижні у Броварах запрацює найбільша на Київщині поліклініка, де обстежуватимуть мешканців району та області. Зводити заклад почали ще у 90-х, а от закінчити не вдалося через брак грошей. Цьогоріч - довгобуд отримав 50 мільйонів гривень. І відкрити двері для пацієнтів обіцяють до кінця жовтня.

  Цим коридором ще не ходять люди в білих халатах. Робота кипить в руках інших фахівців - зварювальників та штукатурів.

  Встигнути мають до кінця жовтня - саме тоді Броварську поліклініку здадуть в експлуатацію.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської ОДА: "Ми сьогодні робили нараду робочу. Я скажу, що ця будівля готова до здачі на 94 відсотки".

  Губернатор після оглядин лікарні має кілька вимог. 

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської ОДА: "Я дав розпорядження щоб пустили тепло. за три-чотири дні благосутроїли, зробили суботник".

  Не суботником єдиним. У лікарню ще треба закупити обладнання. Від ламп у операційних - до цифрових та аналогових рентгеноапаратів. На усе це - 15 мільйонів гривень. Їх уже виділили в уряді.  

  Валентин Багнюк, головний лікар Броварської центральної лікарні: "Да для нас це радість і впевненсіть абсолютна".

  З райлікарні - в поліклініку. Головний лікар мало не щодня ходить подивится як ведуться оздоблювальні роботи. Дня відкриття Валентин Багнюк уже чекає понад десять років. У 90-х будувати почали, та за кілька років фінансування припинилося. Від поліклініки залишилися одні стіни. У 2004 уряд згадав про недобудову і дав іще 20 мільйонів. Та довести почате до кінця вдалося лише тепер.

  Валентин Багнюк, головний лікар Броварської центральної лікарні: "Стояло питання так - щоби побудувати нову поліклініку потрібні нові меблі, нове обладнання, рентген-апарати новітні, узі-апарати, ендоскопічне обладнання, відеостойки для обстеження шлунка, легенів, кишечника".

  Нова поліклініка буде найбільшою в області і обслуговуватиме понад триста тисяч мешканців Броварського району. Відчинити двері до закладу обіцяють уже за три тижні.

  Ганна Рибалка, Олександр Зіменко, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  У Київраді хочуть обмежити продаж алкоголю вночі
  Наступний матеріал
  У Київенерго почали опалювати житлові будинки столиці
  Теги: