У Києво-Печерському заповіднику влаштували "Музейні різдвяні вечорниці"

  Хто найкраще заспіває колядок та знає якнайбільше про різдвяні вечорниці. На свято Маланки столичні школярі хизувалися знаннями та артистизмом.
  У Києво-Печерському заповіднику для них влаштували "Музейні різдвяні вечорниці". Це один з низки просвітницьких заходів, які пропонують учням упродовж року. Цього разу співробітники музею знайомили їх їз витоками святкування вечорниць. Під час театралізованого дійства "Святвечір" школярам пояснювали, як формувалися різдвяні традиції у давнину. Під час вистави і самі глядачі демонстрували власні розуміння святкування вечорниць. Свято завершилося відзначенням переможців літературного конкурсу.  

  Олексій Горовий, старший співробітник музею Києво-Печерської Лаври: "Ми дуже часто розглядаємо музеї, як зібрання експонатів, але споконвічно музей - це містерія, це дія. От ми попробували відновити це, щоб учні взяли участь у цій дії. А оскільки зараз існує дуже багато традицій, на яких треба заробити, згадують обереги, яких ніколи не було. То у нас було бажання ознайомити із першоджерелами".
  Попередній матеріал
  Бюджетне фінансування розвитку туризму скоротили вдесятеро
  Наступний матеріал
  На Київщині відремонтували найстарішу лікарню
  Теги: