Бюджетне фінансування розвитку туризму скоротили вдесятеро

  Через економічну кризу бюджетне фінансування розвитку туризму цього року скоротили вдесятеро - до двох мільйонів п`ятисот тридцяти тисяч гривень. Втім, надолужити брак коштів планують у 2010-му, - пояснюють чиновники.
  Будівництво ж готельної інфраструктури відбуватиметься за рахунок приватних інвесторів. За словами чиновників, вже підписано договори на будівництво готелів на більш як 46 з половиною мільярдів гривень, одна п`ята з яких - іноземні інвестиції. Наразі із запланованих ста сорока трьох зводиться тридцять один готель. Загалом, очікують, що Євро-2012 в Україні відвідають 800 тисяч туристів, кожен з яких залишатиме в середньому півтисячі євро на добу. А як довго футбольні вболівальники залишатимуться в Україні залежить від якості туристичної інфраструктури. Покращувати яку планують за допомогою другого траншу Міжнародного валютного фонду.

  Юрій Зубко, заступник міністра культури і туризму: "З коштів другого траншу планується надання довгострокових кредитів для будівництва готелів тим івесторам, які цього потребують".
  Попередній матеріал
  Міжбанк: $1/8,78-8,85 грн
  Наступний матеріал
  У Києво-Печерському заповіднику влаштували "Музейні різдвяні вечорниці"
  Теги: