У Києві знову проведуть арт-фестиваль людей з особливими потребами "Павлов-фест"

  Черговий "Павлов-фест" стартує в столиці наприкінці травня. Фестиваль мистецтва для людей з особливими потребами проведуть у Павлівській лікарні до Дня Києва.

  Візьмуть участь в ньому психологи, медики, арт-терапевти та пацієнти закладу. У планах "Павлов-фесту-2013" - вистави, концерти та свята для дітей. Торік до фестивалю залучили понад 80 організацій, три тисячі осіб та два десятки міст. Медики кажуть - захід допомагає формувати в супільстві лояльне ставлення до людей з психічними розладами.

  Сергій Ененберг, арт-директор "Павлов-фесту": "Очень много действительно талантливых людей. Девочка из Люботина - она рисовала несколько ярких работ углем. Она это сделала в течении 10 минут. После этого художники, которым привезли эти работы, они столпились, они остолбенели - каким образом? Это не может быть - 11-летний ребенок".

  В`ячеслав Мішиєв, головний лікар Київської міської психоневрологічної лікарні №1: "Люди, которых здесь нет, но которые активно учавствуют в создании "Павлов-феста", пришли к выводу, что было бы неплохо показать свою активную позицию, показать готовность взаимодействовать с пациентами, их родственниками, с общественностью, показать наши творческие начала".

  Попередній матеріал
  У столиці провели традиційний автопробіг проти безкнижжя
  Наступний матеріал
  Футбольна збірна України зіграє контрольний матч з камерунцями
  Теги:
  Loading...