У Києві знову протестували проти забудови скверу на "Театральній"

  Незаконним виділення землі під будівництво торгового центру біля метро "Театральна" визнав Київський апеляційний господарський суд. Він скасував рішення Господарського суду, який визнавав договір купівлі-продажу землі на вулиці Хмельницького.

  Біля скандального майданчика - укотре людно. Там намагаються привернути увагу Президента до цього будівництва. Активісти фотографуються і збирають підписи "за знесення недобудови". У руках тримають табличку "тут має бути сквер". Утім, у те, що до них дослухаються, і самі не вірять. За кілька днів до акції приєдналися понад сотня киян.

  Євген Карась, організатор акції: "Ми обрали "Театральну", як самий символічний куточок, де, попри те, що влада сама сказала, що будівництво має бути заборонене, що має бути відновлено сквер, який було вирубано незаконно, будівництво все одно триває. Все, що нам лишається - це хоча б збільшувати число тих людей, які будуть казати владі те, що вони з цим незгодні і будуть показувати те, що ми не просто щось критикуємо, а ми хочемо щоб тут був нормальний в центрі Києва сквер".

  Місцевий житель: "Я тут живу с 70-го года, родился в доме напротив. Тут всегда был сквер, и я всегда здесь мог отдохнуть. И у меня никто не спрашивал, хочу ли я, чтобы тут стоял дом".

  Місцева жителька: "Я сфотографировалась сегодня и подписала послание, чтобы здесь был сквер".

  Попередній матеріал
  У Києві вшанувати пам’ять убитого судді Сергія Зубкова
  Наступний матеріал
  Попов: будівництва на території Олександрівської лікарні не буде
  Теги:
  Loading...