У Києві вшанувати пам’ять убитого судді Сергія Зубкова

  Вранці під стінами Шевченківського райсуду зібралися кияни, щоби вшанувати пам’ять убитого судді Сергія Зубкова.

  Небайдужі принесли квіти, фотографії загиблого і запалили свічки біля входу. Ними виклали слова "Пам`ятаємо та сумуємо". Пом`янути Зубкова - прийшли кілька десятків людей. Вони переконані: суддю убили через професійну діяльність. Він вів низку скандальних справ, пов`язаних із будівництвом у Києві, зокрема, на Гончара та біля Олександрівської лікарні. Нагадаємо, 21 березня Сергія Зубкова знайшли мертвим з вогнепальними та ножовими пораненнями. Уже порушена кримінальна справа за статтею "убивство". Міліція затримала одного із підозрюваних у скоєнні злочину.

  Ірина Олексієнко, організатор: "Когда мы узнали, что его похоронили фактически через день после того, как его убили, то мы решили - раз мы не знали, где его похоронили, где мы могли с ним попрощатся, то хотя бы на 9-й день его смерти, почтить его хотя бы таким образом".

   Микола Хомич, учасник акції: "Духовність зобов’язує про те, щоб йому там, як то кажуть, на тому світі була ясна дорога, тому ми сьогодні запалили свічки. Ця духовність його в якійсь мірі залишилися і в наших душах".

  Попередній матеріал
  СБУ заблокувала Шевченківський райсуд Києва
  Наступний матеріал
  У Києві знову протестували проти забудови скверу на "Театральній"
  Теги:
  Loading...