У Києві завершився конкурс "Моя сім`я за безпеку дорожнього руху"

  "Моя сім`я за безпеку дорожнього руху" - конкурс із такою назвою завершився в Києві.

  Представлено на ньому було понад 26 тисяч дитячих робіт - світлин та малюнків. Усі - на дорожню тематику. Серед них журі обрало найкращих у двох вікових категоріях - діти від 6-ти до 9-ти років та від 10-ти до 16. Відбувається цей конкурс традиційно уже протягом десятиліття. Завдяки таким заходам ДАІ хоче привернути увагу до проблеми травмування дітей на дорогах. А також нагадати маленьким учасникам руху, як правильно себе поводити поряд із автівками.

  Перша учасниця конкурсу: "Я представила малюнок-плакат, там де були багато маленьких малюнків, які допомогли зрозуміти, що треба робити і не заважати водію".

  Друга учасниця конкурсу: "Мы хотели передать, чтобы все без водителей они должны ходить акуратно на дорогах, не ходить там, где нет пешеходного перехода и перебегать дорогу, где едут машины".

  Олександр Зубенко, начальник відділу профілактичної роботи Управління ДАЇ МВС України: "Практически каждый день на дорогах Украины в ДТП травмируется порядка 11 детей. Такие профилактические мероприятия преследуют цельпрофилактики детского дорожно-транспортного травматизма. Благодаря таким мероприятиям мы привлекаем внимание общественности к этой проблеме".

  Попередній матеріал
  Міжнародний фестиваль майстрів авіамодельного спорту відбудеться на Київщині
  Наступний матеріал
  Масштабні протести на заході Болівії
  Теги: