Масштабні протести на заході Болівії

  Масштабні протести на заході Болівії. Тамтешні мешканці - заблокували головну транспортну артерію країни на кордоні з Чилі.

  Люди вимагають - побудувати у їхньому регіоні нові дороги. Зокрема - пряму автостраду з сільської місцевості до центральних міст. Протестувальники вимагають зустрічі з представниками влади. І погрожують: дорожні блоки не знімуть, допоки влада не дослухається до їхніх вимог. У регіоні - вже сформувався затор з понад тисячі приватних автівок та вантажних фур, що везли товари на експорт до Чилі. Це завдало серйозних збитків економіці країни.

  Альбертіна Калле Мамані, лідер протестувальників: "Саме мешканці нашого регіону привели до влади президента Ево Моралеса. А тепер він не хоче дослухатися до наших вимог. Нам потрібна дорога. Чимало з нас - не можуть ходити пішки до сусідніх великих міст, а жодного транспортного зв`язку з нашими селами - просто немає".

  Карлос Гутьєрез, водій вантажівки: "Уряд повинен піти на поступки протестувальникам. Адже через те, що вони заблокували автостраду - потерпає економіка усієї країни. Не кажучи вже про те, що водії, які застрягли у багатокілометровій пробці - також опинилися у непростій ситуації. Доводиться ходити пішки по п`ять кілометрів, щоби купити харчі, а місцеві мешканці для нас встановили дуже високі ціни".

  Попередній матеріал
  У Києві завершився конкурс "Моя сім`я за безпеку дорожнього руху"
  Наступний матеріал
  Масштабне світлове шоу у британській столиці [відео]
  Теги: