У Києві зафіксували рекорд у виготовленні рельєфних картин із сірників [відео]

  Архітектурні шедеври із сірників та паличок з-під морозива. Сьогодні киянин Йосип Осташинський встанововив національний рекорд. У його колекції - 65 барельєфів із зображеннями пам`яток архітектури із незвичного матеріалу.

  Замість цегли - сірники. Замість черепиці - палички від морозива. Оздоблення - з того, що трапиться під руку. З таких нехитрих матеріалів киянин Йосип Осташинський робить шедеври - відтворює пам`ятки архітектури у мініатюрі.

  Йосип Осташинський, автор: "Идут и палочки от мороженого, и кофе помешивать, и шашлыки - палочки идут, и тесьма, и для ушей, и шпон мебельный, и переплетный материал".

  На кожну картину йде від кількох місяців до кількох років роботи. А також - щонайменше 2-3 десятки коробок сірників. А ще автора відрізняє неабиякий демократизм. На виставках він дозволяє торкатися робіт руками.

  Йосип Осташинський, автор: "Разрешаю это все, особенно когда в детской школе была выставка. Я говорю: "Ну как, это дети". Бывает, дети аккуратнее, чем взрослые".

  У цієї роботи - три клони. Після того, як автор дарує картину, одразу створює її копію.

  Йосип Осташинський, автор: "Выходило, когда первую дарил, получалось у тех - есть, а у меня нету. Я себе делал. Потом, когда вдруг приходилось опять подарить - я опять себе. Вот, тоже три раза делал".

  Відсьогодні майстер - ще й рекордсмен, адже його колекція - у національному реєстрі рекордів. Нині у доробку автора - 65 робіт. Фахівці з Реєстру кажуть - останнім часом вироби з сірників стали дуже популярними. Натепер мають 5 заявок на рекорд.

  Лана Вєтрова, представник Реєстру рекордів України: "Сьогодні п`ять заявок, які саме в цьому напрямку, але хочу сказати, що кожна з цих заявок, з цих робіт - вона не перекриває один одного рекорд, а це окремий напрям. То було без використання клею роботи, тепер барельєфні зображення з використанням клею, музчині інструменти з сірників - це ще один рекорд".

  Нині майстер проводить майстер-класи для дітей та працює над новою картиною. На наступній роботі планує розмістити не одну, а п`ять будівель.

  Євгенія Подобна, Валерій Савицький, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Києві презентували міську туристичну картку
  Наступний матеріал
  Футбольна збірна України піднялася на 11 позицій у рейтингу ФІФА
  Теги:
  Loading...