У Києві за хабар затримано співробітників МВС

  За підозрою в одержанні хабара затримані працівники міліції Солом'янського району міста Києва.
  Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури України 21 жовтня.

  Як стало відомо, слідчий відділ прокуратури міста Києва проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

  Слідчими прокуратури встановлено, що заступник начальника слідчого відділу Солом'янського районного управління ГУ МВС України в м. Києві та старший слідчий цього ж райуправління,  діючи за попередньою змовою, за участю адвоката, у період травня-жовтня 2014 року отримали від громадянина неправомірну вигоду в розмірі $25 тис. за закриття кримінального провадження.

  "20 жовтня 2014 року за результатами проведення комплексу негласних, розшукових та слідчих дій за підозрою у вчиненні вищезазначеного кримінального правопорушення в порядку ст. 208 КПК України всі троє затримані", - підкреслено у повідомленні ГПУ.

  На даний час у кримінальному провадженні створено групи слідчих та процесуальних керівників, проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об'єктивне дослідження усіх обставин вчинення кримінального правопорушення.
  Попередній матеріал
  "Укроборонпром" обіцяє збудувати новий завод боєприпасів за 2 роки
  Наступний матеріал
  В "Укрзалізниці" просять пришвидшити перевірку відомства і нарікають на попередників