В "Укрзалізниці" просять пришвидшити перевірку відомства і нарікають на попередників

  Якнайшвидше провести перевірку діяльності "Укрзалізниці" – із таким закликом до керівництва країни та правоохоронних органів звертаються у самому державному підприємстві.


  Юристи компанії запевняють: саме керівництво "Укрзалізниці" виступало ініціатором кримінальних проваджень щодо зловживань "попередників" протягом 2012-2014 років. Зокрема, окремі угоди того часу укладали із завищенням вартості на 30-50%. Натомість, замість пошуку екс-чиновників правоохоронні органи самовільно призначають винних, кажуть в "Укрзалізниці". Як приклад, наводять обшуки 14 жовтня у центральному офісі та помешканнях керівників. Тоді СБУ відрапортувала про антикорупційну спецоперацію і вилучення 7 млн. грн. та 1 млн. доларів в одного з керівників компанії. В "Укрзалізниці" такі дії правоохоронців навпаки пов'язують із намаганням завадити реформі державного монополіста і боротьбою нинішніх чільників підприємства з колишніми корупціонерами.

  "У нас существует масса недоброжелателей, у которых в период действия предыдущего руководства были сумасшедшие договора на сумасшедшие объемы, которым мы пытаемся расторгать. Естественно, собственники данных предприятий всячески пытаются блокировать данную деятельность. Никто не хочет терять свои деньги", – пояснив представник залізниці.

  Попередній матеріал
  У Києві за хабар затримано співробітників МВС
  Наступний матеріал
  У Путіна з‘явились резиденції в Криму