У Києві з`явився барельєф академіка Ляшка

  Барельєф академіка Івана Ляшка з`явився на фасаді приміщення факультету кібернетики Національного університету імені Тараса Шевченка. Пам`ятку презентували до 90-річчя з Дня народження науковця.

  Іван Ляшко у 1969 році разом з академіком Віктором Глушковим створив перший у Радянському Союзі факультет кібернетики. Результати досліджень вихідця з Полтавщини та його учнів були настільки вагомими, що Київська наукова математична школа, наприкінці 60-х років, стала однією з провідних в Україні. Академік був двічі лауреатом державної премії України та низки інших нагород.

  Сергій Ляшко, син академіка Івана Ляшка: "Безумовно нам приємно, ми просто щасливі, що наш родоначашльник, так піднімав матемпатику в Україні. Відкрив перший в Ряадянському союзі факультет кібернетики. Він зробив настільки багато добрих справ, що не одна книшка про нього написана і всі вони мабуть не вмістили й маленької частини того, що він зробив у цьому житті".

  Леонід Булавін, завідувач кафедри фізичного факультету: "Я добре знаю Івана івановича. Це той ветиран, який ходив по цій землі з відкритим серцем. Це людина усміхнена, це людина доброзичлива".

  Микола Вітюк, співробітник університету: "Це вшанування пам"яті видатного вченого, вчителя, вчителя з великої літери. Він піклувався про кожного студента".

  Попередній матеріал
  17 нових автомобілів передали сьогодні працівникам Деснянської підстанції швидкої допомоги
  Наступний матеріал
  Васильків святкував свій День народження
  Теги: