17 нових автомобілів передали сьогодні працівникам Деснянської підстанції швидкої допомоги

  17 нових автомобілів передали сьогодні працівникам Деснянської підстанції швидкої медичної допомоги №15.

  І це вже друге поповнення там автопарку. Транспорт оснащений сучасним обладнанням, необхідним для надання невідкладної медичної допомоги. Зокрема, і для реанімації пацієнтів. Цьогоріч також збільшили видатки на медикаменти. Тепер замість 6 гривень на один виклик виділяють 35. За добу на одну медичну бригаду підстанції припадає більше десятка викликів. За рік отримують - 36 тисяч викликів.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Ця техніка буде працювати багато років. Вона оснащена самим сучасним обладнанням. І випадків, коли з причини неорганізованої швидкої невідкладної медичної допомоги, я думаю, в Києві будуть відсутні". 

  Ростислав Дубинченко, фельдшер швидкої допомоги: "Можно полностью назвать, что єто реанимобиль, то есть ни одна частная клиника в киеве уже не сравниться с нашими машинами скорой помощи. Есть и новые дефибриляторы, и отсосы, и кардиомонитор. Все полностью есть: и новые шины хорошие вакуумные, носилки надувные. Ездит мягко, ездит быстро, для оказания первой медицинской помощи, что детям, что взрослым, абсолютно все есть".

  Попередній матеріал
  Південно-африканські гірники влаштували марш протесту поблизу платинової шахти
  Наступний матеріал
  У Києві з`явився барельєф академіка Ляшка
  Теги: