5.ua

У Києві з'явиться особлива міліція в чорній формі

  У Києві формують новий підрозділ міліції - Патрульну службу особливого призначення. Вона буде охороняти порядок у місті біля особливо важливих об'єктів, а бійців цієї служби можна буде дізнатися по чорній формі і зброї.

  Інформація про це розміщена на сайті столичного главку МВС.

  "Новий підрозділ набираємо з усіх бажаючих – є офіцери запасу, активісти Майдану, колишні міліціонери і навіть бармени. Головна умова - відсутність судимостей і вік до 45 років. У підрозділі буде 400 осіб, з яких сформують загон "Київ-1" і "Київ-2", - кажуть у міліції.

  У відомстві визнають, що для охорони порядку в Києві не вистачає міліціонерів, та й події на сході країни вимагають посилення патрулів.

  "Відбір та навчання кандидатів проходить у прискореному режимі. Вже пройшли відбір 150 чоловік. З усіх відмовився лише один. Для несення служби на вулицях бійцям видадуть зброю - ПМ або АКУ . Бійці будуть нести службу з патрулювання і охорони важливих об'єктів" , - пояснюють у столичному главку МВС.

  До речі, на підготовку одного правоохоронця в училище міліції йде більше 6 місяців. Але в загін особливого призначення приймають за місяць. Вони проходять прискорений курс підготовки: вчать правову базу і володіння зброєю.

  Планувалося , що зарплата бійців спецпідрозділу буде вище, ніж у звичайних міліціонерів , які отримують близько 2 тис. грн ( офіцери - 2,5-3 тис. грн).

  "Все залежить від фінансування. Точні ставки поки невідомі. Хлопців одягнемо у форму чорного кольору. Її дизайн розробляється , вона буде максимально зручною", - кажуть у МВС.

  Попередній матеріал
  Обама підтвердив, що нові санкції проти Росії оголосять сьогодні
  Наступний матеріал
  В.о. Президента підписав закон про окуповану території
  Теги:
  Loading...