У Києві з`явилося перше кафе у якому платять за час [відео]

  У Києві з`явилося перше кафе у якому платять за час. Решта послуг: кава чай, вай-фай - безкоштовні. Придумав такий заклад мешканець Москви. Ідея до чоловіка прийшла, коли у ресторані він по-кілька разів замволяв каву. Але не з тієї причини, що вона йому смакувала. А тому, що йому було незручно довго сидіти і нічого не замовляти.

  Час - це гроші, а гроші - це час. У новствореному кафе ці слова - отримали матеріальне підгрунтя. Адже, тут  кожна хвилина має ціну. 50 або ж 25 копійок. 

  Олександра, менеджер: "Наш головний герой - це будильник. Ось тут ви їх бачите на полицях. Коли Ви приходите обираєте собі будь-який, той який вам найбільше подобається. Ходімо зі мною. Я все покажу. Вони - всі іменні. Ось можете взяти цей. Його звати Герасим".

  Той годинник, який найбільше припав до душі - і відраховує час, за який платять відвідувачі. А кава, чай, солодощі до них задарма. Причому їх можна замовляти скільки заманеться. Утім, сюди приходять не стільки перекусити, як просто провести вільний час. У закладі грають в настільні ігри,  працюють в Інтернеті, читають...

  Ярослав, менеджер: "Це якщо вже комусь дуже-дуже нудно. І йому не подобається жоден твір, що знаходиться на цих полицях, то він може щось повирізати, щось поклеїти".

  А ще тут можна пордемонструвати свої музичні здібності.

  Відвідувач: "Тут ніхто не приходить, нічого тобі не каже, навіть офіціант. Ти просто займаєшся своїми справами. І для цього необов`язково замовляти чай, каву. І взагалі, це дивно, що тут все безкоштовно. Людина може робити все-що завгодно".

  Оригінальність закладу і в тому, що до нього можна приходити навіть зі своїми смаколиками.

  Євгенія Акс, адміністратор: "До нас можна приходити з їжею, з солодощами. Можна замовляти їжу, якщо люди знають як це зробити в Києві - будь ласка".

  Подібні заклади існують тільки в Росії. В Європі така ідея популярності поки що не зазнала.
  Там відвідувачі надають перевагу оригінальному меню та офіціантам-роботам.

  Сергій Клименко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Як обливаний понеділок святкували у давнину [відео]
  Наступний матеріал
  За посилених заходів безпеки у Дніпропетровську поховали бізнесмена Аксельрода
  Теги: