У Києві з`явилося аеротаксі [відео]

  З Києва до аеропорту "Бориспіль" - за 15 хвилин. У столиці з`явилося аеротаксі. Коштує така послуга недешево - близько 2 тисяч євро за п`ятимісний вертоліт. Літатиме комфотабельний гелікоптер з новозбудованого майданчика на Парковій дорозі. Для кого такий сервіс - питала Ганна Рибалка.

  Це той самий скандальний вертолітний майданчик на Парковій алеї. Представник фірми-забудовника і поки що монополіста у своїй сфері розповідає - столичне ноу-хау  - повітряні таксі  -  злітатимуть саме звідси.

  Хоч будівництво на Парковій іще кипить - а гвинтокрили вже пустили у небо. З початку червня звідси відтаксували близько десяти рейсів. З середмістя в аеропорту "Бориспіль" - будете менш як за півгодини.

  Комфорт у хмарах і коштує захмарну суму.

  Директор компанії: "В Борисполь - 2 тісячи евро стоит. Перелет с вертодрома Днепр-1 занимает максимум 15 минут".

  Таксист: "У нас тарификация где-то 180 гривен".

  Столичний таксист Михайло конкуренції з гелікоптерами не боїться. До аеропорту відвезе не за 500, а за 200. І національною валютою. Заможних клієнтів втратити не боїться.

  Таксист: "Ну и пусть летают. Мне не жалко".

  Таксист: "Люди, которые состоятельные - смогут приобрести себе вертолет сами".

  Ініціатори вертолітного таксі запевняють - на кожен товар свій покупець. Головні козирі такої послуги - ексклюзивність і швидкість. П`ятимісний вертоліт може розвивати швидкість до 300 км за годину. А проблеми заторів взагалі не існує.

  Киянин: "Да цена достаточно вісокая.но есть определенній сегмент людей это и бизнесмены и туристы которым вобщем-то по карману такая цена".

  Не по кишені - бідкається цей турист із Іспанії. Каже, з Мадрида летить в інше місто уп`ятеро дешевше.

  Киянин: "Це дуже дорого, аж занадто! Хоч і швидко, але все одно дуже дорого. Щоби вдома щоб перелетіти в інше місто я плачу максимум 100 євро".

  Натомість автори ідеї створити в Києві аеротаксі упевнені - охочих політати зі столиці до Борисполя шукати не доведеться. Пояснюють - ціна висока, бо мандрують на двомоторних гелікоптерах. Таким в місті зелене світло. В майбутньому обіцяють перейти на одномоторні тоді, тариф, ймовірно, здешевшає.

  Ганна Рибалка, Максим Петраков, 5 канал

   

   

  Попередній матеріал
  Стартувала підготовка до Чемпіонату світу Формули-1 на воді у Вишгороді
  Наступний матеріал
  Петицію в АП, ВР та Кабмін передали столичні велосипедисти [відео]
  Теги: