У Києві встановлювали рекорд із масового фото футболістів-аматорів

  Масовою фотосесією відсвяткували День Незалежності футболісти-аматори Києво-Святошинського району. Близько півтисячі спортсменів зібралися сьогодні на стадіоні міста Боярки, щоби створити новий запис у Книзі рекордів України.

  Двадцятирічний Олександр Мельчуков попри травму ноги - на полі. Постраждав через любов до футболу - зламав ногу під час матчу. Сьогодні прийшов підтримати команду та допомогти землякам встановити рекорд.

  Олександр Мельчуков, футболіст: "Наша команда називається "Патріот", я - патріот свого села, свого району. Я вийшов сюди щоб доказати, що навіть з переламаною ногою можна виходити і встановлювати рекорди".

  Усі вони - футболісти-аматори Києво-Святошинського району. Загалом - 51 команда і близько півтисячі спортсменів. Замість звичного святкування вирішили провести День незалежності на полі.

  Спортсмени: "Футбол - моя улюблена справа, яка мені приносить заодовлення, якою я займаюсь з дитинства і хоббі можна сказати всього життя".

  Спортсмени: "Для меня футбол - часть моей жизни, я люблю футбол. думаю, каждый из присутствующих скажет то же самое".

  Спортсмени: "Это наша жизнь, лучше тут. Ми тут більше проводим часу, чим в других місцях. Ми этим живем: спортом, футболом".

  Проте сьогодні м`ячі - винятково реквізит для зйомки. Подекуди - футболісти по обидва боки камери.

  Радислав, фотокореспондент: "Дело в том, что в этой форме я играл в Польше два года назад. Поэтому приходится совмещать и работу, и увлечение пока получается... И интересно же все-таки. Футбол, самая большая фотография".

  Футболісти охоче позують під спалахами камер. Кульмінація свята - спільна світлина спортсменів. Щоби вміститти усіх у кадр, фотографам довелося скористатися підйомним краном. Організатори зізнаються - ідею запозичили в Європі.

  Голова федерації футболу Києво-Святошинського району: "Тут були тільки дорослі. 51 команда. Такого ні в одному сільському районі України немає".

  Рекорд встановили. Проте зафіксувати було нікому. Попри подану заздалегідь заявку, представника Книги рекордів України на полі так і не дочекалися. Проте організатори не втрачають надію, що подія таки з`явиться в національному реєстрі рекордів. 

  Голова федерації футболу Києво-Святошинського району: "Ми запрошували представників книги рекордів Гіннеса України. Їхнього представника на стадіоні не було. Ми будемо подаватися знову заднім числом, тому що, по нашим даним такого в Україні не було. Побачим, що скажуть вони".

  Закінчився захід давньою футбольною традицією - обміном футболок між спортсменами.

  Євгенія Подобна, Ігор Коваленко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На Андріївському узвозі хочуть зробити "Алею художників"
  Наступний матеріал
  Українці успішно стартували в турнірі з пляжного футболу
  Теги: