На Андріївському узвозі хочуть зробити "Алею художників"

  Галерею "Алея художників" просто неба хочуть створити на Андріївському узвозі. Фактично - це буде благоустрій місць, де вже виставляють свої картини художники. Там облаштують окремі стенди з накриттями та зроблять нове освітлення.

  Фінансуватимуть галерею коштом міста, "Вуличного комітету Андріївського узвозу" та самих художників. Щомісяця вони вноситимуть 80 гривень за три метри у галереї. Однак, не всім художникам такі зміни до вподоби. Зокрема, вони наголошують, що більша половина митців не давала на створення алеї своєї згоди. Оскільки їм так і не пояснили - хто звітуватиме на що йдуть кошти від щомісячної плати. 

  Михайло Філіпов, член спілки художників України: "Ну почему я должен обьединяться с людьми, цели которых мне не понятны. Куда идут деньги наши, если мы будем отдавать? Почему деньги, которые я буду перечислять, я должен буду писать на квитанции со словом "добровольно" и перечислять на его счет?"

  Віктор Хаматов, керівник ОСН "Вуличний комітет Андріївський узвіз": "Красивые стенды, будут навесы, будет свет специальный галерейный. Здесь будут зоны, где художники не стоят или на своих стульчиках стоят, а зоны, где они могут отдохнуть, поговорить с любителями живописи и искусства".

  Попередній матеріал
  День незалежності на Київщині відзначили спортивними змаганнями
  Наступний матеріал
  У Києві встановлювали рекорд із масового фото футболістів-аматорів
  Теги: