5.ua

У Києві вшанували працівників позашкільної освіти [відео]

  Своїх вчителів вони вітають прямісінько зі входу. На порозі столичного палацу юнацтва – молодий, але вже знаний творчий колектив "Юність". Найменшому солісту лише шість років, утім складна наука вже по зубах.

  Софія Чорней, школярка: «Треба знати ноти, куди грається. І пальці - треба знати куди відкривати».

  Нині у столиці працює майже сотня гуртків. У них навчається 98 відсотків школярів. За навчання беруться з першого класу. Вчителям доводиться пітніти.

  Михайло Нестерук, художний керівник колективу "Юність": «Певно, що важко, но ми педагоги, ми знаємо уже методику. У майбутньому ці діти потім будуть вибирати інший інструмент – саксофон, трубу. Хтось закінчує і поступає в вищий навчальний заклад. А для когось це залишається хобі».

  Працювати з дітьми для них – не хобі, а стиль життя. Понад три тисячі вчителів позашкільної освіти щодня плекають українські таланти. Цьогоріч, окрім дипломів та подяк, освітянам пообіцяли новий палац юнацтва.

  Віктор Корж, заступник голови КМДА: «У нас дійсно серйозні плани, щодо цього, дійсно, намоленого місця – палацу піонерів, 80 років якому виповнюється. І цій споруді більше 50 років. Тому прийшов час».

  Зокрема, планують встановити сучасний звук, освітлення та облагородити територію. Скільки це коштуватиме – знатимуть уже до кінця року. А поки що молоді таланти щосили видають гопака. І навіть у старенькій залі щоразу зривають овації.

  Олена Махно, Данило Шматко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  ЗМІ: більшість вулиць Подолу стануть односторонніми
  Наступний матеріал
  У «Мамаєвій слободі» пройшли козацькі змагання столичних курсантів [відео]
  Теги:
  Loading...