У Києві вшанували пам`ять померлих від СНІДу

  Людей, які померли від СНІДу, згадували сьогодні на Михайлівській площі. Активісти розгорнули полотна із іменами загиблих.

  Вони вишиті на сорока ковдрах завбільшки 300 квадратних метрів. Ідею запозичили в американців. На акцію зібралося близько сотні людей - це представники громадських організацій, ВІЛ-інфіковані та їхні родичі. За даними організаторів, в Україні за останні 10 років від СНІДу загинули понад 20 тисяч людей. Активісти кажуть, мета акції - згадати загиблих і привернути увагу до проблем ВІЛ-інфікованих.

  Дмитро Шерембей, член координаційної ради мережі ЛЖВ: "Украина 7 лет назад дала обещание, что эти все люди не умрут, что молодые люди не буду заражаться и не будут умирать, дети не будут заражаться. Но год назад наш Президент приехал на Генеральную ассамблею ООН, и сказал, что у нас просто не получилось. но эти слова - это 20 тысяч потерянных жизней и около полумиллиона инфицированных сегодня в Украине. Это не просто статистика, и это не просто программы, это на самом деле борьба за жизни людей. И чтобы через пять лет весь город Киев не был застелен этими одеялами, нам бы хотелось, чтобы обещание которое, мы дали 7 лет назад, были выполнены бы в следующем году, а не через 5 и 10 лет".

  Попередній матеріал
  Держекоінспекція зупинила незаконний намив піску
  Наступний матеріал
  Днями стартує Фестиваль альтернативного мистецтва та арт-терапії "Павлов-фест"
  Теги:
  Loading...