Держекоінспекція зупинила незаконний намив піску

  Незаконний намив піску на острові Великому призупинила Державна екологічна інспекція. Тиждень тому там з`явився земснаряд та почав намивати пісок.

  За даними інспекторів, цим займалося державне підприємтво "Укрводшлях", не маючи при цьому відповідних документів. Через видобуток піску, острів почав обвалюватися, а на дні Дніпра з`явилися ями, завглиб понад 20 метрів. Це негативно впливає на популяцію риби, оскільки зараз триває нерест і риба йде на мілину. У цей час на водоймах забороняється проведення будь-яких робіт, пояснюють екологи. До того ж, острів Великий - це заповідна зона, де видобуток піску заборонений взагалі. 

  Артем Пакшин, заступник голови спілки човнярів Київщини: "Побачили, що почала підвозитися велика важка техніка, потім були підвезені баржі сюди, з яких були згружені екскаватори, трубопроводи, монтаж, важка техніка. Це нонсенс, я такого зроду не бачив, щоб на заповідні острови згружалася з барж важка техніка для проведення якихось незрозумілих робіт".

  Сергій Бровенко, начальник відділу біоресурсів і природно-заповідного фонду Києва: "Ни одна лицензия не является законной , не распространяется на природно-заповедный фонд. Сделаем полностью розрахунок збитков, і предьявим. Чтобы  они это все оплатили".

  Попередній матеріал
  Очільники держави і області відвідали новітній агрокомплекс на Київщині
  Наступний матеріал
  У Києві вшанували пам`ять померлих від СНІДу
  Теги:
  Loading...