У Києві відкриють пункти велопрокату

  На велосипеди ладні пересадити столичних городян чиновники. Вже наступного року вони планують відкрити пункти прокату велосипедів.
  У такий спосіб урядники намагаються популяризувати пересування містом саме на такому виді транспорту. Це питання сьогодні обговорювали на Хрещатику, 36 із представниками Асоціації велосипедистів Києва. Відтак чиновники пообіцяли облаштувати велосипедні доріжки на всіх основних дорогах Києва та прокласти шістнадцять велосипедних маршрутів. Найближчим часом мають розмітити велодоріжки на Столичному та Наддніпрянському шосе, вулиці Антоновича, Проспектах Перемоги та Миколи Бажана. 

  Денис Басс, перший заступник Київського міського голови: "Ежедневно растет колличесво авто, уже скоро их у нас будет полтора миллиона. И даже при той программе строительства новых дорог, новых развязок и мостов, тем не менее, заторы сейчас, к сожалению, встречаются достаточно часто. И, как одна из альтернатив передвижения по городу, - это, конечно же, велосипеды".

  Дмитро Алєксандров, голова Асоціації велосипедістів Києва: "Ми впевнені, що в перспективі велосипедним транспортом зможе користуватися приблизно третина киян, тобто особи від 14 до 35 років".

  І вже на завтра Асоціація велосипедистів Києва запланувала другу акцію серії "Велонаїзд". Вона присвячена велосипедистам, котрі загинули та постраждали внаслідок відсутності у Києві велосипедної інфраструктури. Акцію проведуть о сімнадцятій годині під столичною мерією.
  Попередній матеріал
  Гроші для піратів загубилися в банку?
  Наступний матеріал
  Київська станція швидкої допомоги оновила обладнання
  Теги:
  Loading...