Гроші для піратів загубилися в банку?

  Сьогодні - останній день ультиматуму сомалійських піратів. На борту судна "Леманн Тімбер" - п`ятнадцятеро моряків, з них четверо українці.

  Вимоги розбишак незмінні: або сімсот п`ятдесят тисяч доларів, або морські злочинці почнуть розстрілювати бранців. Але грошей їм досі не дали. Родичі мореплавців кажуть, що кошти перерахували, але вони... "загубилися в банку". Про це "5 каналу" розповіла дружина українського заручника Світлана Рудниченко. Через виснаження багато моряків вже не здатні рухатися. Їжі і медикаментів вони не мають. Навіть води людям майже не дають.

  Міністерство закордонних справ України відмовляється коментувати ситуацію. У відомстві кажуть - надмірний ажіотаж довкола цих подій ускладнює для них процес переговорів з піратами.

  Василь Кирилич, Речник МЗС України: "Ми виходимо з того, що активне обговорення процесу може зашкодити процесові звільнення заручників.Я хотів би наголосити, що МЗС України вживає адекватних у такій ситуації заходів.Міністерство звернулося до міжнародних урядових та неурядових роганізацій з питань оперативної доставки питної води, медикаментів та продовольства".

  Попередній матеріал
  Президент закликає НБУ знизити кредитні ставки
  Наступний матеріал
  У Києві відкриють пункти велопрокату
  Теги:
  Loading...