За інформацією директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА Марини Хонди, станом на 29 серпня думки громадськості Києва на підтримку проекту і проти нього розподіляються таким чином: 68% учасників обговорення висловилися "за" перейменування, а 32% – "проти".
Свої пропозиції, зауваження та власні редакції проекту рішення, оприлюдненого на офіційному сайті КМДА вже надіслали більше 1350 користувачів порталу. Також близько 200 громадян висловилися з цього приводу, зателефонувавши до "Контактного центру міста Києва" (15-51).
Наразі можна чітко виокремити найбільш популярні та слушні пропозиції прихильників і опонентів. Зокрема, перейменувати лише частину вулиці – від Майдану Незалежності до вул. Ольгинської; назвати її "вулиця Небесної Сотні", бо патріоти, які загинули, вже є героями. На місці трагічних подій пропонуєтьсяоблаштувати архітектурно-меморіальний комплекс, алею і каплицю, зробивши цю ділянку пішохідною.
"Однак не можна залишати без уваги і думки опонентів щодо зміни історичної назви вулиці. Не перейменовувати вулиці, провулки, сквери в центрі міста Києва – основна вимога цієї групи відвідувачів порталу. Натомість вони радять перейменувати на Героїв Небесної Сотні одну з вулиць із радянською чи російською назвою", - зазначила Марина Хонда.
При тому у КМДА підкреслили, обидві сторони обговорення погоджуються з тим, що в місцях найзапеклішого протистояння необхідно встановити пам’ятні знаки загиблим патріотам.
Наступний матеріал
Росія запропонувала Україні газ по $385
Loading...