5.ua

У Києві суттєво зросли тарифи на гарячу воду та опалення

  Тариф на гарячу воду у Києві з 1 липня підвищився на 10 грн - до 25,10 грн за 1 куб. м. (за умови підключення сушки для рушників до системи гарячого водопостачання).
   Тариф на рівні 23,48 грн за 1 куб. м встановлюється за відсутності такої сушки. Відповідну інформацію оприлюднено у Київенерго.

  При тому підвищено також тариф з централізованого опалення для абонентів житлових будинків, які обслуговує Київенерго, який встановлений на рівні 375,30 грн за 1 Гкал при наявності будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії та на рівні 9,22 грн за 1 кв. м на місяць протягом опалювального періоду при відсутності будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії. Раніше тариф на централізоване опалення становив 253,15 грн за 1 Гкал.

  Крім того, на сайті "Київенерго" повідомляється, що даний тариф на послуги з централізованого опалення є сезонним і діє в опалювальний період.

  Рішення про підвищення тарифів ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, 18 червня.  Згідно з новою економічною реальністю, підвищення тарифів очікується по всій Україні.
  Попередній матеріал
  ЧМ-2014: Німеччина виходить до 1/4 фіналу після складного бою з Алжиром
  Наступний матеріал
  Терористи здаються і повідомляють роташування своїх об'єктів - речник АТО