Кадр із відео FIFA

ЧМ-2014: Німеччина виходить до 1/4 фіналу після складного бою з Алжиром

У бразильському Порту-Алегрі пройшов черговий матч 1/8 Чемпіонату світу з футболу, у якому зійшлися збірні Німеччини та Алжиру.

Суперників німців багато хто вважав найслабшою командою серед усіх, що потрапили у плей-офф. Однак це не завадило алжирцям зберегти свої ворота «сухими» в основний час та перевести гру в овер-тайм.

Лише у додатковому часі глядачі змогли насолодитися голами: двома від Німеччини і одним від Алжиру.

Відкрив рахунок на 92-й хвилині німець Андре Шюррле, а на 119-й його колега по команді месу Озіль подвоїв перевагу.

Однак Алжир все ж дав бій і зумів забити одній із найсильніших європейських команд на 121-й хвилині гри.

Тепер 4 липня збірна Німеччини зійдеться з Францією, яка напередодні обіграла Нігерію.

Сьогодні ж розіграти путівки у чвертьфінал належить Аргентині і Швейцарії (матч починається о 19:00 за Києвом), а також Бельгії та США (23:00 за Києвом).