У Києві стартувала студентська акція "Первоцвіт"

  Не платити за знищення природи закликають столичні студенти. Сьогодні стартувала акція "Первоцвіт", яка покликана зберегти весняні квіти.

  Студенти-екологи проводитимуть просвітницьку роботу з містянами, роздаватимуть листівки та закликатимуть не купувати рідкісні квіти. Також студенти відслідковуватимуть точки продажу первоцвітів і попереджатимуть продавців про відповідальність перед законом. Триватиме акція до 8-го березня. Адже саме перед жіночим святом первоцвіти винищують найбільше.

  Олена Пащенко, заступник голови Всеукраїнської екологічної ліги: "Ці квіти - вони не дарма ще називаються ефімероїдними, вони квітують дуже мало і дуже швидко їх можна винищити. Тому проблема ця є дуже актуальною. Люди, які купують первоцвіти, вони мають розуміти, що вони купують бракон`єрський товар".

  Власдислав Белан, студент: "Якщо їх зараз не зберігати не проводити цю акцію, то через певний час іх взагалі не залишитьбся, і зокрема - цих первоцвітів, яких навесні дуже часто зривають задля продажу".

  Дарина Науменко, студентка: "Много растений уже занесено в Красную книгу, и если продают, то не нужно покупать, это не обязательно, можно купить что-нибудь другое".

  Попередній матеріал
  У Києві з`явилась мобільна карта ресторанів, де не курять
  Наступний матеріал
  БК "Дніпро" звільнив головного тренера команди
  Теги: