Фото tvoemisto.tv

У Києві російські товари маркуватимуть - рішення Київради

  Київрада вирішила запровадити в магазинах міста, як приватної, так і комунальної форми власності, спеціальне маркування цінників російської продукції і просити власників торговельних закладів виділити окремі полиці для цих товарів.


  Відповідне рішення було прийнято в рамках програми заходів з координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки держави на території столиці в умовах агресії з боку Росії, пише УНІАН.

  За винесений на розгляд проект рішення проголосували 76 депутатів.

  "Кожна копійка, віддана за товар, вироблений в Російській Федерації – це та копійка, яку використовує Путін на зброю, яка буде направлена проти наших хлопців, проти нас, нашої держави на сході України", - заявив доповідач по проекту, депутат від "Свободи" Руслан Андрійко.

  За його словами, вже були проведені попередні переговори з представниками бізнесу та торгівлі щодо ініціативи маркування і більшість з них підтримує її, а одна з мереж столиці вже навіть це реалізувала.

  Депутат зазначив, що аналогічні рішення про позначення товарів російського виробництва вже прийняті місцевими органами влади на Львівщині, Франківщині та Черкащині.

  На його переконання, реалізувати цю ідею в торговельних закладах Києва можна протягом кількох днів.

  Крім того, рішення передбачає і низку інших, вже суто інформаційних заходів. Зокрема, це і проведення інформаційно-виховних годин для школярів, організація патріотичних таборів, запровадження патріотичних рубрик у комунальних ЗМІ, оперативне інформування про підтримку переселенців. На телеканалах планується запустити соціальні ролики, направлені на єдність та незалежність держави тощо. Також депутати рекомендують концертним організаціям міста не сприяти гастролям представників шоу-бізнесу, які публічно підтримали агресію проти України.
  Попередній матеріал
  Порошенка просять дозволити українцям володіння зброєю
  Наступний матеріал
  Британія розпочинає контроль за прибулими з країн, що потерпають від Еболи
  Теги:
  Loading...