У Києві протестували працівники метро

  Метро в Києві страйкує. Працівники підземки хочуть підвищити плату за перевезення з 50-ти копійок до 2-х гривень. Метрополітен нарікає на збитковість своєї роботи і багатомільйонні борги. Із закликом до перегляду тарифів працівники столичної підземної транспортної артерії вийшли під стіни київської мерії. Від влади у відовідь почули обіцянку - подумати про цю проблему на наступному засіданні Київради.
  "Шановний, Леоніду Михайловичу. Київський метрополітен на межі зупинки.  З 1 вересня кількість поїздів на лініях зменшена. Далі - зупинка!",- такий звичний киянам голос диктора, який оголошує зупинки в метро, сьогодні звернувся персонально до мера. А машиністи та чергові по станціях прийшли до будинку міськради вимагати підвищення зарплат. Гроші на підвищення пропонують заробляти на пасажирах. 

  Учасник акції  (розкидує жетони): "Всё обесценено! Нам такие не надо! Нам нужен две гривны тариф! Тогда мы будем чуствовать себя хорошо!"

  Жетони для проїзду в метро розсипають просто на сходах мерії. Ветерани метрополітену переконані - їх ніхто не кинеться збирати, адже коштують вони лише 50 копійок. Тариф не змінювався вісім років. За цей час середня зарплата киян зросла ушестеро, а Київське метро обросло багатомільйонними боргами.

  Олександр Мозалевич, голова профспілки Київського метрополітену: "Работаем тяп-ляп, плюс берём кредиты под большие проценты".

  Протестувальники кличуть міського голову. Але до них виходить секретар міськради Олесь Довгий. Просить людей розійтися, бо мовляв стояти сенсу немає. Як зарадити бідам підземки не каже, але обіцяє - депутати про це обов`язково поговорять.

  Олесь Довгий, Секретар Київської міської ради: "Максимально на наступне пленарне засідання ми винесемо це чутливе питання і приймемо якесь рішення".

  Питання це чутливе насамперед для пересічних киян. Адже сьогодні метро одне з найдешевших видів транспорту у столиці. І до такого стрімкого здорожчання проїзду більшість пасажирів не готові.

  Студентка: "Ну, одну гривню - можна ще. Ну не дві".

  Олександр Аргат, Денис Ковальов, 5 канал
  Попередній матеріал
  Тимошенко виклала три варіанти розвитку подій у ВР
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську завершили будівництво стадіону "Арена Дніпро"
  Теги:
  Loading...