Тимошенко виклала три варіанти розвитку подій у ВР

  Піти в президенти або в нову коаліцію пригрозила Юлія Тимошенко. Це - якщо Президент не зробить так, щоби БЮТ та "Наша Україна-Народна Самооборона" помирилися. Таку та низку інших заяв Прем`єр зробила в Українському домі на прес-конференції. Пані Тимошенко запевнила - вона за демократичну коаліцію. Уже давно. І саме Віктор Ющенко усе нищить, бо вбачає в ній найбілього конкурента на президентських виборах. Прем`єр розповіла, що її промахи шукають цілодобово. За допомогою прослуховування телефонних розмов і всіх можливих видів стеження.
  На ґанку Українського дому на Юлію Тимошенко очікують зелені чоловічки. Це - юні активісти Нашої України перебралися у марсіян, у руках плакати "Поверніть нам Юлю". Прем’єр-міністра вони кличуть не у космос, а до лав демократичної коаліції.

  Прем’єр-міністр і собі влаштовує на прес-конференції перформенс. Демонструє архівні кадри "5 каналу" - Президент Віктор Ющенко підписує Універсал національної єдності з регіоналами, комуністами та соціалістами, Віктор Ющенко вносить до парламенту подання на Віктора Януковича прем’єр-міністра, фінальний кадр - потрійне рукостискання Ющенка, Януковича та Мороза. Їхні усміхнені обличчя муляють Тимошенко.

  Юлія Тимошенко, прем’єр-міністр України: "Ну, можете вже прибирать цю лучєзарну картинку".

  Це прелюдія до дискусії "Хто кого зрадив у демократичній коаліції". Прем’єр певна - причин вибачатися перед партнерами по демократичній більшості, тим більше скасовувати щойно ухвалені закони, які обмежують президентські повноваження, немає. Її пропозиція Вікторові Ющенку - завернути помаранчеві сили до більшості і не висувати додаткових вимог. Інакше - або переформатування коаліції, або нові дострокові вибори. Хоча останній варіант Тимошенко геть не подобається.

  На створення нової коаліції Тимошенко готова піти, якщо у десятиденний термін демократична так і не буде реанімована. Із ким укладе мирову - глава уряду воліє не уточнювати. Хоча потенційні партнери давно відомі - Партія регіонів, Блок Литвина та комуністи.

  Найближчий клопіт очікує Юлію Тимошенко уже 11 вересня - її викликають на допит до Генпрокуратури. Його Тимошенко пов’язує із розслідуванням матеріалів про державну зраду, назбираними проти неї Секретаріатом президента. На Різницькій пояснили - прем’єр-міністра розпитуватимуть лише як свідка у справі про отруєння Віктора Ющенка.

  Ольга Кошеленко, Андрій Поставець та Андрій Верстюк, 5 канал

  Попередній матеріал
  Одразу два золота вибороли українці на параолімпіаді
  Наступний матеріал
  У Києві протестували працівники метро
  Теги:
  Loading...