У Києві пройшов парад трамваїв

  У Києві поблизу площі Дружби народів вперше з 1992 року відбувся Парад трамваїв. У колоні, довжина якої сягала понад 200 метрів, були представлені 11 моделей трамваїв.Про це 26 жовтня повідомили у прес-службі КМДА.


  Як зазначано у повідомленні,  "родзинкою" експозиції став прабатько сучасного трамваю – "конка" (трамвай на кінній тязі). Він став чи не найпопулярнішим експонатом особливо серед дітей. Не менш почесне місце у святковій колоні зайняв ретро-трамвай. Він виїхав на свій перший маршрут у Києві ще 1892 року і був першим електрифікованим трамваєм не тільки в Україні, а й у всій Східній Європі.
  "Під звуки оркестру колоною пройшли усі моделі, які у різні часи перевозили столичних мешканців Києва. Заключним акордом став сучасний трамвай K3R-NNP ("Каштан") виробництва КП "Київпастранс» — гордість столичних транспортників", - зазначилии  у КМДА.

  "Ми  приурочили це свято Дню автомобіліста та дорожника, оскільки історія започаткування регулярних автобусних перевезень у Києві тісно пов'язана з трамваями. Перші десять автобусів марки «Мерседес», було закуплено Київською міською владою для Лук'янівського трамвайного парку, а першими водіями стали перекфаліфіковані водії трамваїв", – зазначив генеральний директор КП "Київпастранс" Сергій Майзель.

  На урочистостях з нагоди параду трамваїв Сергій Майзель привітав працівників столичного трамвайного господарства та відзначив ветеранів праці.

  За словами Сергія Майзеля, сьогоднішній парад пройшов вперше з 1992 року і стане гарною традицією.
  "Нею ми будемо нагадувати про велику місію, яку несуть працівники найстарішого електротранспорту у світі. Щодня близько півмільйона киян і гостей столиці їздять трамваями. Цей транспорт через свою екологічність та практичність досі не втрачає популярності у всьому світі", - підкреслив Майзель.
  Попередній матеріал
  У день виборів терористи атакували українські позиції 18 разів
  Наступний матеріал
  Німецькі інвестори готові збудувати на Волині сучасний сміттєпереробний завод