Німецькі інвестори готові збудувати на Волині сучасний сміттєпереробний завод

  На Волині підписано Меморандум про співпрацю щодо втілення проекту "Нововолинський Екотехнопарк".

  Про це повідомили у прес-службі Волинської ОДА.

  Зокрема, стало відомо, що німецькі інвестори готові збудувати на Волині сучасний сміттєпереробний завод, що працюватиме за найновішими європейськими технологіями, безпечними для здоров‘я людей і навколишнього середовища. Екотехнопарк із сміття вироблятиме бензин, солярку, бітум, а також холод для холодильних установок та теплоенергію. Завод перероблятиме 25 тисяч тонн побутових відходів у рік.

  Будівництво заводу планують розпочати уже наступного року. Втілення такого проекту дасть можливість створити до 40 робочих місць. Німецька компанія бере на себе фінансування, а від обласної влади просить лише сприяння та підтримки. Вони також готові реалізувати такий проект і в Луцьку як пілотний.

  Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зауважив, що обласна влада зацікавлена у провадженні такого проекту і готова створити належні умови для його реалізації.

  Володимир Гунчик  підкреслив, що “такі проекти - це і є Стратегія розвитку України, а Волинь — це лише частинка єдиного цілого. Вдала інфраструктура та хороші спеціалісти - сприяють реалізації в області багатьох програм з іноземним капіталом, необхідних для вступу до Євросоюзу. Президент та Уряд сьогодні остаточно задекларували європейський вектор. І Україна  сьогодні дякує світові за підтримку в непростий для неї час і рада вітати на своїй землі іноземних інвесторів".
  Попередній матеріал
  У Києві пройшов парад трамваїв
  Наступний матеріал
  Голосування у регіонах – за явкою лідирує Львівщина