У Києві подешевшає проїзд в громадському транспорті (РЕПОРТАЖ)

  Гривня сімдесят у метрополітені та півтори - у тролейбусі, автобусі та трамваї - проїзд у столиці таки подешевшає. Мер Леонід Черновецький поступився Антимонопольному комітету України і погодився знизити вартість проїзду. Проект рішення про здешевшання транспортних тарифів внесуть до порядку денного першої цього року сесії Київради - 22 січня.
  Говорили про Бога, договорилися про здешевшання проїзду. Так ще в перші дні січня мера Києва та керівник АМК у приватній зустрічі залагоджували всі непорозуміння. Останнє транспортне подорожчання антимонополісти наприкінці минулого року охрестили незаконним. І пригрозили меру санкціями, якщо той не поступиться у ціні.

  Від п`ятнадцяти до вісімнадцяти мільйонів гривень - саме такий штраф загрожував місту в разі відмови. Два тижні подумавши, міський голова таки поступився на тридцять та п`ятдесят копійок за поїздку. Тепер таке рішення має ще підтримати Київрада, та міськадміністрація.

  Кияни такому подешевшанню мало радіють. Мовляв, квиток на громадський транспорт і зараз можна купити за півтори гривні у кіосках на зупинках.

  Леонід Черновецький обіцяє подешевшання уже до кінця січня. Тим часом опозиція твердить, що міський голова поступився на тридцять копійок, аби не зменшувати вартості проїзду до однієї гривні. Адже саме таке рішення Київрада мала розглянути на наступній сесії.

  Алла Козакова, Роман Сухан, Олексій Тищенко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.22Мб)
  Попередній матеріал
  "Київенерго" використовує резервний мазут
  Наступний матеріал
  Останню прес-конференцію у якості президента США провів Джордж Буш
  Теги: