Останню прес-конференцію у якості президента США провів Джордж Буш

  Термін його повноважень завершиться опівдні двадцятого січня, саме на цей день призначена інавгурація новообраного президента Сполучених Штатів Барака Обами.
  Джордж Буш визнав, що помилок під час його президентства уникнути не вдалося. Чинний глава Білого Дому погодився, що вивішувати транспорант "місія виконана" на авіаносці в Іраку у дві тисячі третьому було помилкою. Це за його словами було "невірним сигналом". Визнав Буш свою провину і під час удару руйнівної "Катріни". Глава Білого Дому поставив собі за провину "деяку риторику". Водночас Буш переконаний у правильності багатьох своїх рішень - це і відповідь на террористичні атаки одинадцятого вересня, і підтримка, яку США надають Ізраїлю. Визначився Буш і з найбільшими розчаруваннями свого президентства, серед них і військова кампанія в Іраку.

  Джордж Буш, президент США: "Звичайно, були великі розчарування. Великим розчаруванням було те, що в Іраку немає зброї масового ураження. Я не знаю, чи варто називати такі речі помилками, але, скажімо так - не все пішло за планом".
  Попередній матеріал
  У Києві подешевшає проїзд в громадському транспорті (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  100 років від дня народження Марії Примаченко
  Теги: