У Києві перебої із міською електричкою

  Перебої із міською електричкою. Кияни скаржаться - на потяг доводиться чекати по сорок хвилин. Усе - через зміни в графіку руху. З минулої п`ятниці кілька потягів зняли з маршруту через борги "Київпастрансу" перед Укрзалізницею. Йдеться про 17 мільйонів гривень, які комунальне підприємство мало сплатити за ремонт. Розрахуватися із залізничниками влада обіцяє в середині березня.

  Працівник станції Петрівка Євген Яценко показує свій графік руху електричок. Розповідає - третину потягів з цього переліку люди не дочекаються.

  Євген Яценко, контролер: "В 6.46 є, в 6.50 є ,в 7.07 - нема на Київ-Волинський, в 7-56 тоже немає".

  Зміни в русі припали на найзавантажені години, розповідають на станції. З сьомої до восьмої ранку, а також надвечір - людей найбільше. Про новий розклад знають не всі.

  Євген Яценко, контролер: "Конешно чекають. Утром особєнно й вечером, як домой їдуть. Ругаються".

  Електричка ходить рідше від минулої п`ятниці. У транспортному управлінні версію про несправність потяга відкидають. Кажуть - його відправили на плановий ремонт.

  Євген Водовозов: начальник ГУ транспорту КМДА: "Не-не-не, не сломалась. Есть тендерные процедури, там есть текущие ремонты, которые условные, там даже не ремонты, а текущее содержание. Естественно никто не выпустит на рельсы состав, у которого есть технические проблемы. Это опасно для людей".

  Раніше Південно-Західна залізниця заявляла - "Київпастранс" зволікає із підписанням угоди про виконання поточного ремонту. Натомість у мерії заявляють - із залізничниками вже домовилися.

  Слайд: "Київ розрахується з боргами міської електрички до кінця березня. Перший фінансовий транш уже надійшов на рахунки "Укрзалізниці". Рішення про остаточне погашення боргів винесуть на розгляд найближчої сесії Київради. З офіційного сайту КМДА".
   
  Доки посадовці латають боргові дірки - кияни пристосовуються до нового розкладу. Адже коли електричка їздитиме у звичному режимі - поки що невідомо.

  Ганна Рибалка, Орест Пона, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У селищі Комунар в Макіївці понад 100 родин вимагають визнати аварійними 12 будинків [відео]
  Наступний матеріал
  Дві точки продажу нелегальної косметики викрила столична податкова
  Теги: