5.ua

У Києві облаштували експериментальну зупинку

  Уроки історії не в шкільних стінах, а на свіжому повітрі. Відтепер кияни матимуть змогу навчатися просто очікуючи громадський транспорт.

  Відео транслюють відразу з двох моніторів. Згодом на екранах має з'явитися розклад та час прибуття транспорту, а ще розмістять мапу з маршрутом та місцем розташування. Окрім того, пасажирам розкажуть про новини та погоду.

  Олена, киянка: «Единственный минус – это то, что при дневном свете там ничего не видно. Только слушно, как радио работает. А так – удобно конечно. Когда вечером стоишь и ждешь – то можно посмотреть какие-то новости».

  З'явилася така зупинка на проспекті Перемоги. Виготовили її з іржостійкої сталі та надміцного скла. Оздоблена українськими візерунками та прикрашена зображеннями столичних пам’яток. 

  Ольга Дмитрівна, киянка: «По дизайну она не плохая, но не практичная, зимой особенно».

  Автори проекту переконують – це пілотний варіант. І обіцяють зауваження пасажирів врахувати, а недоліки виправити. Зокрема, увімкнути взимку підігрів лавки.

  Віктор Носенко, інженер компанії розробника зупинки: «Это все эксперимент. Мы это за наши деньги все поставили. Если не понравится – мы его просто вот этим квадратиком, она вынимается и на ее место ставится то, что нравится городу».

  Коли закінчаться випробування "розумної зупинки" автори не кажуть. Замовчують і її вартість. Пояснюють – з'явилася така зупинка в рамках реконструкції проспекту Перемоги.

  Олена Махно, Леонід Коваленко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  У Києві знову труять безпритульних тварин [відео]
  Наступний матеріал
  У Києві анонсували відкриття різдвяного ярмарку
  Теги:
  Loading...