вибори в Україні
вибори в Україні Shutterstock

У Кривому Розі зафіксовано втручання у процес виборів – кандидат на посаду міського голови

  Читайте по-русски
  У штабі Дмитра Шевчика кажуть, що порушення з боку опонентів фіксували ще до дня виборів

  У штабі кандидата на посаду міського голови Кривого Рога Дмитра Шевчика повідомляють, що подали близько пів сотні заяв із вимогою перерахувати бюлетені через допущені помилки. У кандидата повідомляють, що зафіксували виправлення у документації, пошкодження боксів і незаконне втручання в роботу однієї з районних ТВК. Про це повідомляє "34 канал".

  "Під час засідання територіальної виборчої комісії Металургійної районної в місті ради кандидат в депутати Павло Гівель вказував голові і її заступнику щодо прийняття рішення згідно дійсності або недійсності бюлетенів. Тим самим, його дії розцінюються як прямі втручання у вибори", – заявив спостерігач від Шевчика Богдан Двірний.

  Зазначається, що Павло Гівель відкинув звинувачення.

  "Я є учасником процесу. Я не заважаю роботі комісії, я маю право спостерігати за ходом прийому виборчої документації. І я це роблю. Тобто користуюся законним правом мати можливість спостерігати за всіма процесами", – відповів той.

  Але в штабі Шевчика наполягають, що відбувається втручання у виборчий процес.

  "Це конфлікт інтересів, коли зацікавлена ​​особа, яка обирається, в ручному режимі керує територіальною виборчою комісією. Ми звернулися в поліцію, будемо писати відповідну заяву на членів комісії", – сказав представник штабу Євген Ковальов.

  У кандидата кажуть, що порушення з боку опонентів фіксували ще до дня виборів: йдеться про спробу перешкодити передвиборній агітації.

  "У нас з'явилося оперативне відео, де видно, як кандидат від "Блоку Вілкула" Гівель на своєму автомобілі "Ленд Крузер" під'їжджає до нашого штабу. Завідомо, знаючи, що цей штаб використовується, як склад для зберігання агітаційного матеріалу, і в максимальному наближенні, навмисне, підпираючи двері, що туди неможливо було зайти. Роблять вони це за два дні до кінця виборчого процесу", – резюмує Євген Ковальов.

  Це звинувачення Павло Гівель так само відкинув, пише джерело.

  Як повідомляють в штабі Шевчика, за фактом перешкоджання агітації розпочато кримінальне провадження.

  Попередній матеріал
  Знову понад 7000: показник захворюваності на COVID-19 в Україні один із найбільших за весь час пандемії
  Наступний матеріал
  Джазово-хеловінська вечірка від Boboti та Urban Gypsy
  Теги:
  Loading...