Віктор Галасюк
Віктор Галасюк Віктор Галасюк / Facebook

У комітеті ВР сподіваються на затвердження закону про вивізне мито на металобрухт вже незабаром

  Документ отримав широку підтримку як в комітеті ВР з питань промислової політики і підприємництва, так і в залі парламенту

  Закон про продовження підвищеного вивізного мита на металобрухт має бути поза політичною кон'юнктурою, адже він ухвалений в інтересах усього українського суспільства. Про таке заявив очільник комітету з питань промислової політики ВР Віктор Галасюк, передає "Мінпром".

  Наразі закон чекає на підпис спікера українського парламенту Андрія Парубія, а згодом і Президента Петра Порошенка.

  "Новий "металургійний" закон... отримав широку підтримку як у комітеті ВР з питань промислової політики і підприємництва, так і в залі парламенту. З огляду на те, що ми пішли назустріч пропозиції парламентської більшості стосовно терміну дії закону (продовження підвищеного мита на 1 рік замість трьох років), ми сподіваємося, що в Адміністрації Президента не будуть гальмувати підписання закону", – зазначив глава парламентського комітету.

  Крім того, він назвав ухвалення документу "потужним щепленням" стабільності для курсу гривні й цін у магазинах.

  Як відомо, документ встановлює мито на рівні 42 євро за тонну на вивезення металобрухту за кордон. Закон покликаний захистити українську промисловість, зокрема на тлі протекціоністської політики США та Євросоюзу. Ті запроваджують мита на ввезення металопродукції.

  Водночас, зауважимо: за результатами квітня 2018 року, близько 85% українського металобрухту було вивезено до невизнаного Придністров'я, що перебуває під впливом РФ.

  Попередній матеріал
  Треба слідкувати за кількістю та часом споживання: поради МОЗ щодо вживання кави
  Наступний матеріал
  Через аварію: більше як 200 тисяч жителів Дніпра залишилися без води
  Теги:
  Loading...