У КОДА вшанували ветеранів бойових дій на території інших держав

  Сьогодні Київщина вшановує пам’ять загиблих воїнів у бойових діях на території інших держав. Керівництво області поклало квіти до Меморіального комплексу загиблих в Афаганістані. Опісля афганцям та родичам загиблих вручили ордени за заслуги Богдана Хмельницького, Княгині Ольги, грамоти та подяки.

  Біля столичного Меморіального комплексу загиблим у Афганістані - почесна варта та ветерани з Київщини. До 22-ої річниці, вже традиційно, сюди приходять згадати бойових товаришів та родичів, які не повернулися з війни.  

  Анатолій Присяжнюк, губернатор Київської облдержадміністрації: "Ми повинні вшанувати і поспілкуватися з тими хто воював. Тому що, якщо ми будемо забувати, не буде в нас пам’яті про минуле - то в нас не буде майбутнього. В цьому році обов’язково плануєм ми виділяти автомобілі, виділяти квартири і забезпечити всім необхідним".

  Петро Головко, голова ради ветеранів Вишгородського району: "Цей день для людей мого покоління дуже знаменний і пам’ятний. Ми вшановували наших земляків з мого району, з Вишгородського. Загинуло у нас 4 воїна".

  Пані Олена втратила на війні чоловіка. Щоби допомогти та розрадити таких, як сама - очолила обласний комітет сімей військовослужбовців, які загинули в Афганістані. Додому повернеться із орденом Княгині Ольги.

  Олена Гаврилюк, голова Київського обласного комітету сімей військовослужбовців загиблих в Афганістані: "Це дуже висока нагорода, тому що вона - це підсумок моєї роботи, яку я очолювала на протязі двадцяти років, спочатку на базі Білої Церкви, потім по всій Київській області. Це заслуга не тільки моя, це заслуга всіх сімей Київської області".

  Не повернулися додому з Афганістану більше сотні мешканців Київщини. Щороку бойові товариші об’їжджають пам’ятники та згадують тих, хто віддав своє життя за мир в іншій країні.

  Ксенія Дворнікова, Олександр Зименко, 5 канал.   

  Попередній матеріал
  Київрада відклала вирішення питань бюджету міста і надбавок вчителям та медикам
  Наступний матеріал
  Відбулось 8 матчів регулярного чемпіонату НХЛ
  Теги: